Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Hudson alias Callisto bude v Praze!

29.9.2011 Herečka Hudson Leick, českým divákům známá jako Callisto ze seriálu Xena, přijede do České republiky v rámci akce MEET HUDSON.

Její vůbec první návštěva našich končin se uskuteční 8. října 2011. Věčná rivalka princezny bojovnice se setká se svými fanoušky, bude odpovídat na jejich dotazy a také dojde i na autogramy a focení. Hudson umí strhnout publikum – na jevišti dokáže skvěle improvizovat a díky svému humoru zvládne udělat velkou show.
Hudson více než 15 let studuje jógu a v posledních letech ji také vyučuje. Pro zájemce bude možné strávit s ní intenzivní dvouhodinovku jógy, kterou Hudson bude vést. Navíc bude možnost pro několik fanoušků strávit s Hudson dvě hodiny exkluzivní večeře.

Další hvězdou, která přijala pozvání na akci, je australská kaskadérka Dayna Chiplin, která zastupovala hvězdy jako Gwyneth Paltrow či Lucy Lawless. I ona má plno zážitků z natáčení i svého neobvyklého povolání a navíc se 20 zájemců může den po konání akce zúčastnit jejího kaskadérského workshopu, během kterého je naučí to nejzajímavější ze své profese. Prahu navštíví i se svojí partnerkou a zároveň kolegyní z branže, která jí bude při workshopu asistovat.

Více o akci se dozvíte na webu ZDE – vstupenky jsou v prodeji přes Ticket Art.
Akce MEET HUDSON bude pomáhat. Zakoupením vstupenky návštěvníci zároveň podpoří výcvik asistenčních psů, který vede nezisková Pestrá společnost. Během samotné akce 8. října 2011 proběhne vystoupení, ve kterém tým Pestré společnosti návštěvníkům ukáže, co všechno jejich svěřenci dovedou.
http://www.pestraspolecnost.cz  

Pořadatelé akce, společnost Star Events, chce zvát do České republiky oblíbené filmové a seriálové herce, kteří nemusí být jen výsadou zahraničních conů. Chce přenést atmosféru těchto akcí i do našich končin a vytvořit tak možnost pořádání pravidelných každoročních conů v ČR.
http://www.starevents.cz  

INFO K HUDSON LEICK

Hudson Leick se narodila v americkém městě Cincinnati. Po střední škole se vydala na dráhu modelingu, kterou zakrátko opustila, aby se mohla věnovat herectví. Přes seriály Univerzitní nemocnice a Melrose Place se v roce 1996 dostala k seriálu Xena. Zde ztvárnila svoji nejznámější roli, ďábelskou bojovnici Callisto.

Hudson studuje jógu a své znalosti předává dál. Svůj čas a energii momentálně věnuje společnosti Healing Heart Yoga, díky které cestuje po světě, aby co nejvíce lidí mohlo během jejích hodin uvolnit tělo i mysl.

Stále však nepřerušila svoji hereckou kariéru. Zahlédnout jste ji mohli v seriálech Herkules, Dotek anděla, Volání mrtvých, Kriminálka Las Vegas či Plastická chirurgie s.r.o. Zahrála si také v akčním filmu Mrazivý faktor, sci-fi Povstání strojů nebo hororu Hallowed Ground.

Hudson na jevišti dokáže skvěle improvizovat a díky svému humoru je příjemným zpestřením každého setkání s fanoušky. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.


INFO K DAYNĚ CHIPLIN

Dayna Chiplin je profesionální kaskadérka a herečka, která zaskakovala za mnohé celebrity: Gwyneth Paltrow, Tilda Swinton, Lucy Lawless, Bridget Regan, Saffron Burrows, Lynda Carter, Rhona Mitra a mnohé další. Dayna se v této branži pohybuje již více než 15 let. Byla to ona, kdo založil a řídí New Zealand Stunt School (Novozélandská kaskadérská škola), kde zároveň vyučuje. – www.nzstuntschool.com  

Dayna se ujala kaskadérských kousků mj. v následující projektech: King Kong, Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň, Underworld 3: Vzpoura Lycanů, 30 dní dlouhá noc, 10 000 př. n. l., seriály Spartakus: Krev a písek, Xena, Herkules
Mezi její dovednosti patří nemálo: Stará se o choreografii soubojů, ovládá bojová umění, umí zacházet se zbraněmi, je velmi zkušená i v gymnastice. Je profík v pádech z velkých výšek, umí zacházet s ohněm a zároveň zvládá i triky, při kterých je sama zapálena. Umí jezdit na koni či být za ním dokonce tažena – nedělají jí však problém ani nárazy autem nebo větší či menší exploze.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168