Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Pojďte s L2 na AVON pochod!

23.5.2012 Vydejte se s námi na Avon pochod v sobotu 9. června ve 12.00 z parku Kampa a pomůžete hned několika věcem zároveň. Všude ve světě to funguje, tak proč ne u nás?! Sraz v 11.00 hodin proti veřejnému WC, trička budete moci zakoupit i na místě.

Proč se přidat k eLnadruhou na Avon pochodu!

Jedinečná příležitost, jak se hrdě hlásit k LGBTIQ komunitě na akci pro širokou veřejnost a poukázat na to, že nám není lhostejný boj proti rakovině prsu, že i přes naši jinakost máme stejné morální hodnoty jako většinová společnost.

Příležitost jak zviditelnit LGBTIQ lidi v dobrém slova smyslu, aby zmizel stereotyp o naší minoritě. Tedy i o Vás samotných.

Lesby i gayové umí společně podpořit dobrou věc a dokáží si ji i užít.

Můžeme ukázat společnosti, že z nás nemusí mít obavy.

Jsme otevření a umíme se zapojit.

Vytvořte si hesla, vemte si bannery, které jsou důležité pro společnou myšlenku.

Můžeme si společně vytvořit v Q café i banner, který bude podporovat dobrou myšlenky a čistý záměr.

MAPKA POCHODU 

Vstupenkou na Avon Pochod 2012 je tradičně tričko proti rakovině prsu, jehož dámskou variantu pro tento ročník exluzivně a s láskou navrhla módní návrhářka Taťána Kovaříková.

Taťána Kovaříková je úspěšná česká návrhářka, která úspěšně vybudovala módní značku TATIANA. Její modely se vyznačují ženskostí, osobitostí a nadčasovostí. Ne jinak je tomu i u trička pro Avon Pochod 2012, které je originální a díky střihu bude slušet každé ženě.

Tričko kupujte:
•U své Avon Lady/Gentlemana, pokud ještě nemáte svou AL/AG, klikněte zde
•Na e-shopu
•V butiku Tatiana, Dušní 1, Praha 1
•V prodejnách Home and Cook
•Na recepci radia City
•V prodejně Crocs Store OC Chodov
Výtěžek z prodeje triček putuje na konto Avon proti rakovině prsu, ze kterého je sponzorován výzkum, provoz bezplatné telefonní linky a projekt Ženy ženám, díky kterému jsou vyšetření prsu dostupnější.

ŠATIČKY, TUNIKA, TRIČKO? TRIČKO NOSTE JAKKOLI, PRSA CHRÁNÍ POŘÁD!
Pružný materiál a variabilní střih v univerzální velikosti umožní nosit stejné tričko skutečně každé žene. Vyberte si ten svůj způsob, jak ho nosit, a podpořte boj proti rakovině prsu.
Ani na muže jsme letos nezapomněli. Pořiďte si pánské tričko proti rakovině prsu a pojďte s láskou podpořit ženy. Tento rok jde o model stylového polo trička s decentní nášivkou na rukávě. Pánové je po Pochodu jistě rádi obléknou i ve volném čase.

letos si společně projdeme trasu starobylou Prahou v růžových tričkách, abychom tak symbolicky zabojovali proti rakovině prsu.

START: 9. června ve 12.00 z parku Kampa
Na startu pro vás bude připraven zábavný program už od 10:00 - mimo jiné, zahraje hudební skupina Děda Mládek Illegal Band. Na strartu v parku Kampa si také můžete zakoupit trička.

CÍL: Žluté lázně

Vystoupí Anna K., Chinaski, David Deyl a další, pro nejmenší bude připraven dětský koutek s programem, budete mít možnost seznámit se s kosmetickými trendy pro letošní rok a zakoupit si produkty s růžovou stužkou. Moderuje Roman Vojtek.

TRASA: park Kampa (ul. U Sovových mlýnů) – Říční – Šeříková – Vítězná – most Legií - Masarykovo nábřeží, u Mánesa přechod na náplavku a po ní až na k Vyšehradu (Rašínovo nábřeží), skrz Vyšehradský tunel, Podolské nábřeží, areál Žlutých lázní

OBČERSTVOVACÍ STANICE: Na náplavce u Výtoně (pod historickými hodinami).

Délka: 4,5 km
Trasu zvládnou i rodiny s kočárky.
Do areálu Žlutých lázní mají přístup i psi.

Zdroj: zdraváprsa.cz 
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168