Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Zboř předsudky i Ty a zapoj se!

3.6.2012 Účastni se Evropského průzkumu sexuálních menšin a přispěj tak ke zboření stereotypů a předsudků o lesbách, trans a geyích. Nepropásněme svou příležitost, čím více se nás zúčastní, tím lépe - získáme větší šanci na legislativní úpravy a posílíme tím

LGBTIQ postavení a podvědomí ve společnosti.

Evropský průzkum sexuálních menšin (www.lgbtsurvey.eu ) je stále otevřen všem dospělým lidem s gay, lesbickou a bisexuální orientací a transgender osobám v Evropské unii a Chorvatsku. Českou verzi přímo nelze načíst, klikněte na výše uvedený webový odkaz a v pravém horním rohu zvolte jazyk (select language) Čeština, dále je už vše v Českém jazyce.

Od zahájení průzkumu se jej zúčastnilo téměř 45 000 respondentů, což znamená, že se jedná o největší evropský průzkum situace LGBT lidí v historii! V Evropě žijí milióny gayů, leseb, bisexuálních a transgender osob a cílem průzkumu je být co nejreprezentativnější – chceme proto, aby se jej zúčastnilo co nejvíce respondentů. Vyzýváme proto všechny lesby, gaye, bisexuály a transgendery k účasti! Vyplňte dotazník a zmiňte se o průzkumu – každý příběh je důležitý!

Chceme získat ještě lepší zastoupení leseb, gayů, bisexuálních a transgender lidí žijících v EU a hledáme proto další účastníky a účastnice průzkum. Vyzýváme všechny bisexuální a transgender lidi, gaye a lesby v celé Evropské unii a Chorvatsku, aby se průzkumu zúčastnili a zmínili se o něm – všechny příběhy jsou důležité!

Agentura EU pro základní práva děkuje všem, kteří se již průzkumu zúčastnili a podělili se o svůj příběh. Jen díky Vám jsme mohli dosáhnout tohoto skvělého výsledku!

ZMIŇTE SE O PRŮZKUMU
I vy můžete přispět k tomu, aby se průzkumu zúčastnilo co nejvíce lidí – kromě toho, že sami vyplníte dotazník, můžete se o něm zmínit přátelům a známým, kteří nejsou tolik aktivní v LGBT komunitě a mají tedy menší šanci na průzkum narazit. Pozvěte své LGBT přátele k účasti – dejte jim vědět, aby i oni měli možnost vyprávět svůj příběh. Pošlete mail aspoň pěti lidem, sdílejte odkaz na průzkum – www.lgbtsurvey.eu na Facebooku nebo Twitteru, na Vašem blogu nebo na Vaší webové stránce. SPOLEČNĚ BUDEME SILNĚJŠÍ – VŠECHNY PŘÍBĚHY JSOU DŮLEŽITÉ!
 
CO JE EVROPSKÝ PRŮZKUM SEXUÁLNÍCH MENŠIN
Evropský průzkum sexuálních menšin jako první průzkum tohoto druhu sbírá zážitky a zkušenosti leseb, gayů, bisexuálních a transgender osob starších 18ti let žijících v EU a Chorvatsku. Průzkum usiluje o získání informací o každodenních zkušenostech LGBT lidí a o diskriminačním jednání, kterému byli vystaveni. Cílem průzkumu je, aby se stal zdrojem informací pro koncepce rovného zacházení, které mají odstranit diskriminací LGBT lidí v Evropě. Průzkum je naprosto anonymní a dotazník nezaznamenává žádné informace o skutečné či „online“ identitě respondentů. Průzkumu je možné se zúčastnit do konce června 2012, probíhá ve všech jazycích EU, v chorvatštině, ruštině a turečtině.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168