Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Konkurz do reprezentačního lesbicko-fotbalového týmu

7.8.2012 Hledáme 10 žen do fotbalové reprezentace týmu eLnadruhou, které by reprezentovaly Českou republiku a zároveň lesbickou komunitu.

Konkurz se bude konat: Hřiště Masná Praha 1 v sobotu 11. 8. 2012, 15.00 – 17.00 hodin.

Hledáme 10 mladých žen do fotbalového reprezentačního týmu eLnadruhou, které by reprezentovaly Českou republiku a zároveň lesbickou komunitu v Kyjevě na Ukrajině, Praha a okolí je výhodou vzhledem k trénování a odjezdům. Další reprezentační utkání jsou v plánu, pokud se podaří sehnat kvalitní a stabilní tým, budeme moci navštívit mnoho dalších měst a států.

Místo 1. Reprezentačního zápasu by bylo v Kyjevě na Ukrajině 21. – 23. 9. 2012

Co nabízíme:

Nové zážitky, poznání nových krásných míst, seznámení s novými lidmi, kompletní dresy a štulpny, spolufinancování z 50%, dobrá zkušenost, zdokonalování v cizím jazyce a nové příležitosti. Podrobnější informace o nově vznikajícím týmu se dozvíte na Konkurzu.

Co požadujeme:

Nadšení, zvládnutý coming out, věk 18 - 40 let, ochotu cestovat, obětavost, smysl pro fair play, čestnost, hru s míčem, zkušenosti s fotbalem jsou výhodou. 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168