Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Dětský den a relax

29.7.2012 Prague Pride, TV Barrandov a L2 společně pořádají Dětský den plný her a zábavy pro všechny věkové kategorie. V neděli 19. srpna 2012 si můžete užít piknik s dětmi, nebo jen s přáteli.

Přidejte se k nám na dětský den spojený s piknikem pro rodiče a jejich přátele. Zdarma Vám zapůjčíme deku, sportovní potřeby a tisk. Můžete si tak u pikniku s přáteli užívat zaslouženého nedělního relaxu, zatímco my se postaráme o zábavu a bezpečí Vašich dětí všech věkových kategorií. Naučíme je obratně žonglovat, vytesají si sochu v sochařské dílně, porazí vrstevníky v sumo zápasech, umotají Vám housenku z balonků a zajdou si do dětského divadla či na promítání seriálů Pokémon a Winx. Připraveno je pro Vás mnoho dalších aktivit, výtvarných činností, her a soutěží o hodnotné ceny. Vstup zdarma.

Místo konání bude upřesněno.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168