Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Výběr Kyjev 2012

12.8.2012 V sobotu 11. srpna proběhl fotbalový výběr na hřišti Masná, kterého se účastnilo celkem 15 lidí, včetně realizačního týmu a zástupkyně Slovensko Českého fondu.elektrik pano üretimi

V první řadě bychom chtěly ještě jednou poděkovat všem ženám a dívkám, které se účastnily fotbalového výběru a doufáme, že do Kyjeva odjede ten nejlepší výběr a pro ostatní to bude motivace, třeba do příště. Tímto výběrem teprve vše začíná.

Hráčky se nejprve rozcvičily a rozkopaly, následoval jednoduchý slalom na vedení míče, které vpolně přešlo ke cvičení orientace v poli a střelba na bránu. Na závěr se hrálo utkání 2x 10 min. Fotografie z celého průběhu naleznete ZDE.

Během tohoto týdne proběhne výběr celkem osmi hráček, které odjedou reprezentovat v malém fotbale lesbickou komunitu a eLnadruhou o. s. na Ukrajinu do Kyjeva.

Celá sestava bude zveřejněna, tak jako dresy, které jsou vybírány za účelem reprezentovat, nejen Českou republiku, ale také naši komunitu.

Na celou akci nám můžete též přispět na náš účet vedený u České spořitelny 222707319/0800, pro lepší identifikaci prosím uveďte VS 0085725462. Budeme rády za jakýkoliv obnos.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168