Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Prague Pride je už za námi

22.8.2012 Proběhla největší událost roku v oblasti LGBTIQ komunity, kterou bez pochyby byla Prague Pride, která proběhla ve dnech od 13. do 19. srpna v Praze.

Občanské sdružení eLnadruhou se účastnilo mnoho akcí po celý týden, oslava hrdosti vyvrcholila sobotním průvodem, kde jste mohly/i jít společně s námi. Organizace řazení do průvodu silně sice pokulhávala, ale to se dá organizátorům jistě odpustit, alespoň je stále co zlepšovat.

Průvod končil na Střeleckém ostrově, kde eLnadruhou mělo svůj vlastní stánek a Vy jste nás mohli navštívit a podpořit i naše aktivity. V neděli, poslední den festivalu Prague Pride jsme na Letné měli společně s Barrandovem Tv a Prague Pride Dětský den, který za velkého pálení slunce dopadl snad uspokojivě. i v této oblasti je stále co vylepšovat a doufejme, že příští rok připravíme ještě lepší akci, kam se odváží mnohem více rodičů.

Foto z Prafue Pride naleznete ZDE.

Nejbližší velkou a převratnou událostí L2 je cesta do Kyjeva s reprezentačním týmem eLnadruhou, kde budeme na mezinárodním fotbalovém turnaji hájit české barvy a také lesbickou komunitu a samozřejmě navazovat nové kontakty pro mezinárodní propojenost LGBTIQ světa.

Foto z repre L2 ZDE.

Zachovejte nám přízeň a i nadále sledujte naše webové stránky a facebookový profil.

Děkujeme, že jste s námi!

 Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168