Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


První turnaj repre L2

2.9.2012 V sobotu, první zářiový den se reprezentační lesbický tým L2 účastnil oficiálního turnaje Galibi Cup.

"Přihlásily jsme se na Galibi Cup, abychom nabraly zkušenosti před odjezdem do Kyjeva a zjistily jaké jsou naše možnosti, také jsme mohly poprvé ostestovat naše dresy značky Joma, ve kterých se nám dobře hrálo, tak doufáme, že se v nich budeme i líbit." uvedla Tereza Mikšaníková.

Reprezentační tým eLnadruhou nastoupil v této sestavě:

Monika Švarcová - brankářka

Lenka Müllerová C - obrana

Anna Hlobeňová - útok, 2 góly

Michaela Švarcová - útok

Pavla Srpová - útok i obrana

Tereza Mikšaníková - útok i obrana, 1 gól

Elena Těrešenko nám byla dobrou podporou a fotografkou.

"Reprezentační tým eLnadruhou byl jediným ženským týmem na turnaji Galibi Cup a hned nasazen v lepší skupině, mohly jsme si vyzkoušet hru proti mužům a pocítily jsme i zahraniční dravost a to hned v prvním zápase. Na to, že holky hrály v této sestavě poprvé, hrály dobře. V druhé polovině turnaje jsme si musely vypůjčit brankáře Zdeňka Slobodu, jelikož nám naše brankářka odběhla na 10km závod v Praze a poslední zápas nám pomohl ještě hráč z týmu Friends, tento tým na konec celý turnaj vyhrál. Kluci nám dali spousty cenných rad a hlavně Zdeněk Sloboda jako brankář si nás při hře krásně usměrňoval." Sdělila kapitánka týmu Lenka Müllerová.

V neděli čekal tým opět trénink na letné, kde se pomalu formuje strategie hry a hráčky se snaží vylepšit techniku i fyzičku.

Celému týmu držíme palce a přejeme mnoho sportovních úspěchů.
L2Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168