Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Partnerské vztahy lesbických žen

4.11.2012 máteli chuť a zájem milé dámy pomoci studentce psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci, neváhejte a čtěte dál. Jsme moc rádi, že takové výzkumy začínají být běžnou záležitostí.

Jsem studentka psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jsem ve třetím ročníku a dělám výzkum na téma Partnerské vztahy lesbických žen. Hledám do svého výzkumu respondentky resp. páry, které by byli ochotny mluvit o svých vztazích. Rozhovory by byly nahrávány na diktafon. Ideální by byly páry, které jsou spolu 1 a více let. Protože studuji v Olomouci, sama budu za respondentkama cestovat na vlastní náklady. Takže o starost méně pro vás. Jestli Vás to zajímá a třeba jen trochu váháte, klidně se mi ozvěte na e-mail: miska.sveculova@gmail.com  po případě telefon: 737 961 442. Ráda na něm zodpovím na všechny vaše dotazy. Mám o tuhle téma veliký, výzkum je pro mě hodně důležitý a přikládám mu značnou váhu. Myslím si, že takových výzkumů pro psychology není nikdy dost. Nemusíte se bát o svoje osobní údaje nebo citlivé informace. Všechno je ošetřeno informovaným souhlasem a v práci bude zachována vaše anonymita. Samozřejmě každá respondentka má právo si kdykoliv účast na výzkumu rozmyslet a informace z jejího rozhovoru nebudou použity.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
Miška Svečulová.

Děkujeme, že nám i sobě pomáháte.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168