Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


20.10.2006 Už 22. 10. 2006 začne v Brně první doprovodná akce gay a lesbického filmového festivalu, na první film se můžete těšit 27. 10. 2006 rovněž v Brně. Do Prahy se festival přestěhuje 6. 11. 2006 (od 30. 10. 2006 budou probíhat doprovodné akce).

Sedmý ročník Mezipater jako patron podpořil Václav Havel a pražský primátor Pavel Bém. Hlavním mediálním partnerem je Český rozhlas 1 Radiožurnál a poprvé se do mediálního partnerství zapojil i webový server pro L, Bi a T ženy Bengáles.cz, který bude přinášet průběžné "mezipaterní" informace a recenze festivalových filmů.
Festival MEZIPATRA je soutěžní přehlídkou hraných i dokumentárních filmů s gay, lesbickou, bisexuální a transgender (GLBT) tematikou. Program festivalu doplňují další kulturní a společenské akce - divadelní představení, výstavy, scénická čtení a literární večery, diskuse, večírky...
I letos se Vám otevírá možnost adoptovat si jeden či více filmů a tím podpořit tím nízkorozpočtový festival. Opravdoví milovníci a milovnice filmu si mohou zakoupit víkendovou či týdenní permanentku.
Další informace jsou Vám k dispozici na
www.mezipatra.cz

Zdroj: Bengáles.cz, autor: ČwachtFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168