Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Poslední den v roce

30.12.2012 S posledním dnem v roce 2012 Vám milé dámy a milí páni přinášíme rozhodnutí, které s konečnou platností padlo mezi svátky.

Myslíme si, že rok 2013 je pro toto rozhodnutí ideální a vyplývá z mnoholeté nečinnosti LGBTIQ komunity vůči občanskému sdružení eLnadruhou.

Záměrně nebyl podán žádný grant pro rok 2013, ani nebyla žádána žádná finanční podpora a to z důvodů, že nebyl sestaven odpovídající realizační tým. Možná, že právě nadcházející rok přinese změny a přihlásí se aktivní lidé, kteří by se chtěli podílet na chodu občanského sdružení eLnadruhou, lidé kteří cítí míru zodpovědnosti, chtějí se učit novým věcem a mají nasazení a chuť prosazovat práva LGBTIQ menšiny.

Občanské sdružení eLnadruhou bude i nadále funkční ve vedení s předsedkyní sdružení Terezy Mikšaníkové, jen s tím rozdílem, že nebude uskutečněn Otevřený lesbický festival eLnadruhou.

Koho hledáme do týmu?
Zodpovědné, tolerantní osoby s ochotou se učit novým věcem. Lidi, kteří mají potřebu bojovat a prosazovat LGBTIQ práva a komunitu samotnou, jsou otevření a tolerantní vůči široké veřejnosti a ztotožňují se s myšlenkou, vizí a posláním občanského sdružení eLnadruhou.

Zájemkyně a zájemci se mohou hlásit na e-mail: terka@elnadruhou.cz s uvedeným předmětem TÝM L2.

Za občanské sdružení eLnadruhou Vám přeji hodně štěstí a odvahy a to nejen v roce 2013!

Tereza Mikšaníková

 Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168