Proudem
home About us Statutes Contact us Board RR meetings 10. 02. 2022   updated
eLnadruhou is supported by

Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women

Our partners

iGirls.cz Color Planet

Board

Message
Name:
Message:

Fill in the numeric value twohundredandtwentytwo : *


[Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  [Další]

Posted: 19.5.2010 Author: Mjda.B
PS: Pro p.Danielu, zapoměla jsem dodat ... seznam.cz
Posted: 19.5.2010 Author: Daniela
Děkuji za názory. Nad všim jsem přemýšlela i nad sebou a stále si za tím stojím. Ano, dostala jsem jeden jediný hlas a i si sama myslím, že bych rozhodně skončila poslední, aspoň ale vidíte, že mi nejde o to někoho urážet, ponižovat ani získat nějaké peníze, pouze na něco poukazuji a hájím se stejně jako slečna Tereza. Kdybych měla nějaký takový špatný úmysl ani bych do soutěže nic nedávala, ale přišlo mi to příhodné, když účast minulý rok byla tak slabá. Nijak nepodrývám výsledky ani vítěze, jen se ohrazuji proti konkrétní věci, která se týká pravidel. Nenavážím se do L2 jako celku, ale vzhledem k tomu, že slečna Mikšaníková je hlavní organizátor, vše jde na její hlavu, ale netkví v tom žádná osobní zášt. Pokud Vám to přijde nechutné, tak jste asi nepochopila, oč mi jde. Chápu, že máte k L2 i slečně Mikšaníkové určitý vztah, ale to by nemělo bránit tomu na věc nahlížet objektivně. U všech jsem možná za tu špatnou, ale důvody mít námitky mám oprávněné.
Z mé strany asi opravdu vše. Díky, D.
Posted: 19.5.2010 Author: boruvka
sem s vama sl.Terezko vykaslete se na ni je to ( BŮŮ ) nevim jak lepe to napsat :))))))))
Posted: 19.5.2010 Author: Majda.B.
Dobry den, píši narychlo a tak omluvte chybičky. Musím se zde vážně zamyslet nad tím jak p.Daniela neustale napadá p.Terezu a to dost hanlivě a pro mne dost ponižujícím způsobem. Je lehké po bitvě být generál a nebo kvůli své nadutosti a hlouposti po sleze lenosti útočit a ohrazovat se nesmysli. Pokud p.Daniela nepřidala a nikdy nikde ruku k dílu, myslím si a na tom jsme se tu všichni shodli, že je proste jen smyslena osoba za kterou si léčí někdo mindráky neboť chtěl něco na co neměl a to peníze. Již nevidí tu práci a to odhodlaní jaké musí p.Tereza ve svém volnu dělat. Že je bita na tom její rodina a dítě. To vás p.Danielo nenapadlo při tom plivání jedu na ostatní!!
Je lehké urážet, ponižovat a takto neustale prudit!! Nikdo a to ani p.Daniela se neprala za adopce a různé jiné věci. Nepřidala ruku k dílu a nepřišla a neřekla … chcete pomoci? Ne to ne, ale pracovat a dělat něco zadarmo pro jiné, to je pro vás p.Danielo Španělská vesnice!! No ale urážet a deptat psychiku jiným to ano. Píši tak rychle že jsem dost nasr..á!! A dostat p.Danielu do ruky asi bych si slova již tak nevybírala a myslím že by to skončilo holčičí rvačkou. Běžte si léčit p.Danielo mindráky na jiný server. Doporučuji www.amateri.cz tam o takové, jak to říci slušně … ženské pohlavní organy stoji a tam uděláte terno a budete možné i štastneější. Tam najdete štěstí.
AZ UDĚLÁTE TO CO p.TEREZA PAK HÁZEJTE ŠPÍNU A PAK KOPEJTE DO LIDÍ A DĚLEJTE Z NICH ZLODĚJE A PODRAZÁKY. EVIDENTNĚ MLUVÍTE JAK JSTE ZVYKLÁ ZE SVÉHO OKLOLÍ :O) A PROMĚ ZAMĚ VEM VÁS ČERT. MŮj email na vaší reakci je majdalenka1980(zavinac).cz. Nemam z vás strach a ráda bych se vám podívala do obličeji i přes to jak plivete jed.
Dodatečně se znovu omlouvám za těch spousty chyb. Ale sem opravdu dost nasr..á!!

Majda.
Posted: 19.5.2010 Author: Radka
drzte se p.Terezko
Posted: 19.5.2010 Author: Jana
Paní Pokorná, evidentne nemáte čo na práci, keď tu napadáte človeka ktorý sa snaží pomáhať druhým a miesto ďakujem musí čítať tieto vaše nechutné uřážky. Mala by ste sa skor zamyslieť sama nad sebou, než začnete ubližovať a ponižovať druhých. Všetky súťažné snímky som viděla a úprimne, pokiaľ by záležalo na mne vyhlásila by som výsledky,ale finančnú odmenu by som nedala nikomu. Váš film dostal jeden divácký hlas.
Posted: 19.5.2010 Author: Statement poroty
Porota ocenila snímek O princezně a draqovi na základě následujících kvalit. Film nejčitelněji naplnil zadání soutěže. Humor autorského dua neoslabil závažnost vyznění tématu. Kreativní práce se stereotypy výstižně tlumočí poselství festivalu.

Aleš Rumpel
Jiří Hromada
Anna Purkrábková
Posted: 19.5.2010 Author: Daniela
Zdravím,

Ano dala jsem si také tu práci a celé novinky z neděle mám neskenované (abych předešla snaze umístit tam tuto informaci po vznesení mé námitky) a mohu Vás ujistit, že informace o změně v pravidlech soutěže tam nebyla. A je trochu zvláštní, proč by taková informace byla pod novinkou Zveřejnění účinkujících festivalu, stejně tak jako tomu bylo pod plakátem festivalu.
Ohledně Vaší práce slečno Mikšaníková, máte pravdu každý má své přednosti, nedokonalosti a to je v pořádku. Vím sama, kolik času řízení projektu obsahuje a kolik je to práce. Jen nevidím důvod, proč byste zde musela ze sebe a své činnosti dělat „cosi nadpřirozeného, dělat jakéhosi chudáka, který čelí pouze hnusné kritice“ a obviňovat ostatní, že jen škodí, rýpou a věnují čas na rozdíl od Vás něčemu neprospěšnému. Je tu mnoho lidí, kteří nejen pro LGBT komunitu něco dělají ať už malými skromnými činy či velkými akcemi, ale i tak nemají zapotřebí o své těžké práci někoho přesvědčovat. Přece pokud jsou všechny výkazy a řízení festivalu v pořádku, nemáte vůbec důvod se něčeho obávat, ani nemáte důvod se znepokojovat a trávit čas nad něčím jiným. Byly vzneseny pouze námitky, myslím oprávněné, a Vy k nim můžete zaujmout určitý postoj, což se také děje. Odpovědět na otázky a ukázat veřejnosti, že s konkrétní věcí to bylo tak a tak. Na vznesení námitek a otázek přece není nic špatného, dokonce jsem tuto možnost měla dle pravidel, takže nepovažuji své věty za škodící ani rejpavé, pouze upozorňuji na věci, které se nezdají být zcela čisté a chtěla jsem pouze znát Vaše stanovisko, případně aby se nějaké pochybení řešilo a prověřilo. A pokud opravdu vše v pořádku je, jak tvrdíte, tak nechápu, proč jste byla nucena informace o změně festivalu dávat na stránku festivalu v pondělí tohoto týdne (pokud je to dle názorů zde pravda) až po vznesení mé námitky. Vypadá to trochu jako snaha něco kamuflovat. Pravidla mám také samozřejmě nastudovaná a určitě máte pravdu, ovšem racionálně: opravdu Vám přijde v pořádku, že o změnách v pravidlech se jedná hodinu před vyhlášením a uveřejňují se až po vyhlášení soutěže?...Ačkoli jste možná nevystačila s penězi na řízení festivalu či Vám nevynesl tolik, co měl (to se stát může), jde přece jen o pár vět, které by zcela vyvrátily jakékoli pochyby o financích a byly by fér vůči soutěžícím. A o dovolené tu rozhodně nebyla řeč, až z Vaší strany. Myslím, že další řešení této věci není zapotřebí, vzhledem k tomu, že z námitek a názoru by se stala pouze osobní výměna názoru, a na to asi nikdo nemá příliš čas. Teď se maximálně stanou věci, které se mají stát. Chod festivalu tuto věc myslím nijak neovlivní, jelikož to kolik lidí se ho zúčastňuje a zda je opravdu prospěšný je už věc jiná.
Přeji hodně štěstí do budoucna,
Daniela
Posted: 19.5.2010 Author: Katka
Musí to být pěkný opruz dělat všechnu tuhle práci a ještě se bránit, držim Vám palce Terko a dala jsem si k vůli Vám a rejpalům čas najít tu informaci, jen sem si na to hned nevzpomenula, protože se mi to osobně netýká,ale sleduji novinky na L2 pravidelně http://www.elnadruhou.cz/cz/novinky/470-zverejneni-ucinkujicich-festivalu-elnadruhou/
Posted: 19.5.2010 Author: Terka
Vážení, dělám tuhle práci už 6 let a to naprosto dobrovolně ve svém volném čase, nejsem žádná profesionálka (i když se o to snažím - procházím školením ve svém volném čase, tak jako si beru dovolenou na festival L2) a mám mnoho chyb a nedostatků, ale také mám své přednosti, mezi které patří zodpovědnost a čestnost.
Snažila jsem se Vám pani Pokorná i ostatním vysvětlit situaci, ale můj písemný projev je nedostačující a Tisková mluvčí složila svou funkci, takže je to opět na mně samotné. A tak to napíši, tak, jak to umím - po pravdě a možná nedokonale.
Jak víte, jsme neziskové občanské sdružení a finanční prostředky na celý chod sdružení, samotný festival a jeho jednotlivé části sháním já osobně. Každý má možnost nám pomoci a to jak svým vystoupením, sehnáním donorů, vypracováním grantů, zajištěním dobrovolníků či se stát přímo sám dobrovolníkem bez nároku na cokoliv, nebo nás může podpořit pouze tím, že se stane členem a uhradí symbolických 150,-Kč za rok. Bohužel do těchto povinností a odpovědnosti se nikdo nehrne a pak se stává že na dvě až tři je toho opravdu až až. Tlak pod kterým organizátorky jsou udělá své a málokdo vydrží déle než 1 rok. Je mi až trapné psát tyhle věci a připomínat, že se snažíme něco dělat pro LGBTIQ minoritu a že tomu obětujeme volný čas, vkládáme své peníze, energii a svou duši a že pokaždé se najdou lidé, kteří raději svou energii budou plýtvat na šťourání, kritiku, obviňování a hledání chyb místo toho, aby přiložili ruku k dílu. Kritiku mám ráda, protože z ní umím čerpat a alespoň se mohu zlepšovat a myslím, že to je vidět i na L2, které roste, ale neznamená to, že jsme bezchybní.
K odměnám MSAF nevím, jak někdo mohl nabrat dojmu, že je k dispozici 30 tisíc a když byla vyplacena odměna jen jedna v hodnotě 10tisíc, tak 20tisíc někam zmizelo. Asi má někdo pocit, že snad za ně pojedu na dovolenou. Vážení pokud to chodí takto někde jinde, tak věřte, že v L2 rozhodně NE! SCWF, který nás podporuje má jasné podmínky financování a my řádně musíme vše vyúčtovat a doložit a tak to platí i u MČ Praha 1 a na obě organizace se můžete obrátit, aby Vám bylo poukázáno vyúčtování. Jen pro zajímavost jsem musela osobně na dobu než bude vyplacena částka z grantu 50tisíc od MČ Praha 1 (předpoklad červenec 2010) pokrýt festival z vlastních zdrojů.
Pravidla soutěže nebyla změněna a já jsem jen využila dle Pravidel v Čl. 10 – Závěrečná ustanovení
1. Pořadatel je oprávněn činit změny v pravidlech soutěže, avšak musí o nich bez odkladu informovat alespoň prostřednictvím webových stránek www.elnadruhou.cz.
V tomto článku se o žádném konkrétním časovém úseku nehovoří ani se nikde nehovoří o povinnosti informovat přihlášené, takže žádný odklad tu nenastal, protože mé rozhodnutí opravdu padlo až v 18hodin (ať se to někomu líbí, nebo ne - mám na to právo) a má chyba možná byla ta, že jsem to nevysvětlila hned při předání, ale už takto jsem zapomněla poděkovat Odborné porotě což považuji za politováníhodnou situaci.
Za další v Pravidlech Čl. 9 – Finanční odměny a vyhlášení
L2 ocení tři nejlepší filmy vybrané porotou a předá finanční odměnu v podobě poukázky či šeku v celkové hodnotě 30.000Kč a to přímo na místě slavnostního vyhlášení.
Myslela jsem, že tam je až 30.000Kč a proto jsem tomu nepřikládala velkou váhu a nenapadlo mě, když porota vybere jen jeden snímek a předá se jen jedna cena, že by bylo zapotřebí něco vysvětlovat, jak zjišťuji tato drobnost byla přehlédnuta a vidíte, jaké to způsobilo komplikace, nad kterýma musím trávit hodiny času místo toho, abych zpracovávala data z festivalu, nebo nedej Bůh si snad trochu odpočinula. Možná ale bude lepší, když se tu nebude nic dít a já celou MSAF zkrátka zruším a ušetřím si problémy a možná zruším i celý festival L2, protože nikdo nevydrží tlak a vyžadovanou zodpovědnost, která je zapotřebí při udržitelnosti eLnadruhou – NEJEN lesbického kulturního festivalu.
Takže milá pani Pokorná a i ostatní děkuji Vám za vaše podněty, které mě neustále drží ve střehu a dělají ze mě lépe připraveného člověka, jen se bojím, abych jednoho dne nebyla nechutně dokonalá už takto s tím, mám občas problém, jelikož zvládám víc než ostatní.
Budu velmi ráda pokud se budete někdo chtít podílet na přípravách MSAF, což obnáší vypracování pravidel, přihlášek, úprava příslušných sekcí na webu, sehnání Odborné poroty a komunikace s ní, zajištění cen, květin, komunikace s grafičkami, zajištění financí, sponzorů, oslovení mediální podpory, propagace akce, rozeslání informací o vypsání soutěže a obejití, nebo obvolání všech škol, které se touto tvorbou zabývají a být připraven/á na argumentaci a obhajobu MSAF, protože se občas stává, že Vám sekretářka na škole s nehezkým úsměvem řekne, že proč by jejich žáci měli tvořit pro homouše. A pozor, ještě za tohle všechno neuvidíte ani korunu a budete muset ustát kritiku, která dojde pokaždé oproti pochvale, kterou Vám málokdo dá.
Přivítám opravdu velmi ráda každou schopnou osobu, která bude vkládat energii, čas a své schopnosti do občanského sdružení eLnadruhou a do příprav festivalu a bude za to očekávat jen přijmutí zodpovědnosti bez nároku finanční odměny a poskytnutí výhod.

Děkuji, těm kteří mi projevují podporu a pro Borůvku, možná máte pravdu, ale já se nevzdám a stále si myslím, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí a možná jen chci si tuto naivní představu udržet co nejdéle a také věřím, že na každého jednou dojde, takže má to cenu! Tereza Mikšaníková
Posted: 18.5.2010 Author: Lucie Machová
Ahoj, vážím si toho, co pro lesbickou komunitu děláte a nechci na nikoho házet špínu. Jen bych ráda navázala na Danielu,

protože si myslím, že pravidla by se měla dodržovat a není přece nic špatného, když se v časovém presu nestihne vydat

prohlášení. Víceméně za sebe mohu říct, že poznámka o sníženém počtu výherců za krátký film, byla přidána až dnes.
Posted: 18.5.2010 Author: boruvka
Vidíte to sl.Terezko, za dobrotu na ….
Jen mne tak napadlo to co říkávala má babička. Za každý dobrý skutek budeš vždy po zásluze potrestán/a. Má to cenu dělat něco a to cokoli pro jiné? Nemá. Lidé jsou hl…. a zlí!! A to vesměs všichni :O)))
Posted: 18.5.2010 Author: Daniela Pokorná
Děkuji velmi za Vaše vyjádření k mé námitce. Popravdě mě nemrzí, že byl oceněn jeden jediný snímek, jelikož tak tomu mělo být už dávno. Přece jen je doba, kdy je o peníze nouze, především na obdobné projekty, proto vyhlášení pouze jednoho vítěze mělo být součástí soutěže již dříve. Bohužel jinak s Vaší odpovědí ani jednáním moc spokojená nejsem. Stále zde nevidím jasný důkaz toho, že jste jednali dle pravidel, jelikož jste informaci o změně pravidel nesdělili dříve a včas (pochybuji o tom, že jste o tomto rozhodovala na poslední chvíli). Popravdě pod plakátem bych tuto podstatnou informaci opravdu nehledala (bůh ví, zda se tam neobjevila až teď, v telefonátu při argumentaci jste totiž na tuto důležitou věc asi zapomněla), obzvlášť když veškeré novinky a změny automaticky zveřejňujete pod sekcí novinky, aby vše bylo viditelné a přehledné. Na změnu samozřejmě právo máte, ale za určitých pravidel, ke kterým jste sebe i nás zavázala. Obě také můžeme polemizovat, jak probíhal náš rozhovor, ale to sem nepatří. K otázce, oč mi vlastně jde, se můžu vyjádřit velmi stručně. Ráda bych pouze upozornila na porušení pravidel z Vaší strany a dověděla se, z jakého důvodu jste informaci o změně neuveřejnili dříve, proč jste také neinformovali soutěžící, aby jste eliminovali následky a jednali dle pravidel. Jde mi také o to, že za těchto předpokladů není nakládání s penězi pro soutěž transparentní, tudíž by se tím měl někdo z oprávněných úřadů detailněji zabývat.
Posted: 18.5.2010 Author: Terka
PS:ještě není úplná pravda, že jsme o úmyslu ohodnotit jen jeden snímek vůbec neinformovali. Sekce FESTIVAL úplně dole pod plakáty je INFO MSAF. Za jediné za co se mohu v této suvislosti omluvit je, že jsme to neuveřejnili viditelněji.
Posted: 18.5.2010 Author: Terka
Vážená pani Pokorná a všem, kdo se zajímají.
Dovolte mi upřesnit níže uvedený příspěvek.
Ano, volala jste mi dnes v 10.20 hodin, kdy jsem byla na cestě do kina Atlas a vysvětlila jsem Vám, že z finančních důvodů a málo přihlášených snímků jsem rozhodla (jako oprávněná a odpovědná osoba za občanské sdružení eLnadruhou), že bude vyhlášen pouze jeden snímek a to jsem sdělila včera v 18.00 hodin i Odborné porotě. Bohužel z organizačních důvodů nebylo, kdy a jak na webu L2 zveřejnit tuto skutečnost. Není pravda, že jsem Vás odbyla, ale jen jsem Vás informovala (po opakovaném dožadování informace, kterou jsem Vám již několikrát do telefonu zopakovala), aby jste mě kontaktovala mailem jelikož řídím a že vše naleznete na webu L2. Jelikož jsem byla na cestě do kina Atlas a až teď jsem se dostala domů, abych mohla zveřejnit včerejší výsledky. Nejprve jsem uveřejnila článek o zakončení a až nyní se dostávám k Vašemu veřejnému projevu, který rozhodně nemá nikdo v úmyslu mazat. Tak snad jsem teď Vaši touhu po řešení trochu uspokojila, i když to samé jsem Vám dnes řekla do telefonu, dříve než jste napsala níže uvedený příspěvek a tak trochu tápu oč Vám tedy v podstatě jde.
Velmi mě mrzí, že mohl být oceněn pouze jeden snímek, protože si velmi cením všech snímků, které byly do MSAF zaslány a troufám si říci, že odměna 10tis. Kč je pěkná cena a i nadále bude motivovat autorky a autory krátkých animovaných filmů.
Tereza Mikšaníková
Posted: 18.5.2010 Author: Daniela Pokorná
Zdravím,
je mi předem velice líto, že jsem nucena udělat tento krok, ale není jiná možnost. Ačkoli podporuji veškeré akce zaštiťující naší komunitu, ohledně L2 začínám mít mírné pochyby. Jde mi především o transparentnost Mezinárodní animované soutěže festivalu L2. Předem upozorňuji, že nejsem uražená a nešťastná soutěžící (která nevyhrála 10 000 Kč), ale spíše zklamaná z organizace této soutěže. Soutěž, která měla mít oficiálně tři výherce, mezi které mělo být rozděleno 30 000 Kč, vydala výhru (10 000 Kč) pouze jednomu výherci, BBQ - gratuluji :). Ovšem zarážející je, že zbylé peníze, které měly být v soutěži vydány se poděly někam do neznáma. Samozřejmě změny v programu má provozovatel vyhrazeny, ale v tomto případě se žádné nestaly neboli ani nebyly nikde uveřejněny (podle pravidel mají být neprodleně uveřejněny na webu L2). Až po mém dotazu na slečnu Mikšaníkovou (po předání cen) se dovídám, že se rozhodla sama, že vyhlásí pouze jednoho soutěžícího. Není to ale trochu pozdě?
Bohužel musím konstatovat, že zde byly jednoznačně porušeny pravidla soutěže, které festival L2 sám stanovil. Byla jsem ale odbyta větou, že je vše v pořádku a že se o tom můžeme bavit po mailu. Velmi děkuji. Právě asi vychází tisková zpráva s přesným důvodem, proč byl vyhlášen pouze jeden soutěžící, ale promiňte po vyhlášení, kdy tuto zprávu nikdo neuveřejnil, je opravdu pozdě a proti pravidlům. Ač možná budu čelit kritice, že se všemožně snažím vydobýt z festivalu nějaké peníze, není tomu tak. Pouze se snažím zjistit, jak se se získanými penězi na soutěž nakládá. Pokud neoprávněně, mělo by se to řešit. PS: Doufám, že můj příspěvek nebude smazán :)

Děkuji, Daniela Pokorná
Posted: 18.5.2010 Author: Martina
ahoj
Posted: 17.5.2010 Author: www.garama.cz
Rozsáhlé fotogalerie z festivalu eLnadruhou najdete zde: http://garama.cz/?p=1780
Posted: 17.5.2010 Author: L2
Dnes nás čeká zakončení festivalu v kině Atlas od 19h. Po filmu nás čeká raut. Doražte včas a nezapomeňte si vyzvednout vstupenky.
Posted: 16.5.2010 Author: altafulla
já jsem rozhodně pro...
Posted: 13.5.2010 Author: boruvka
To bude fajn. Mit finance. Ja bych se do nich obula! Nebot chovani nasi politicke sceny je k placi. Staci jen vzpomenout adopci. Delaji z nas mene cene bytosti. A neuvedomuji si to ze jsou tu pro nas a ne mi pro ne. Udelame stranu a pak to bude litat :O)) kdo je pro?
Posted: 13.5.2010 Author: L2
V pátek prý vyjde na Colour planet přehled politických stran jak se dívají na LGBTIQ minoritu.
Posted: 11.5.2010 Author: boruvka
Tak mne akorát napadlo, že pokud by vyšli veškeré menšiny do ulic, byla by to druhá sametová revoluce, jenž by se sametem již tentokrát měla pramálo co společného a pokud se budou chovat politici nadále takto zle a arogantně. No nevím co se stane.
Posted: 11.5.2010 Author: boruvka
No já myslím, že politika jako taková vždy stála za bačkoru. Tam jde jen o moc jako takovou a o peníze. Uděláme si svojí stranu. A pujdem do voleb sami. Asi by se pak politici divili, kolik znamená menšina/y. No, ale to je jen sen.
Posted: 10.5.2010 Author: udivená čtenářka diskuze
Blesk je voravdovej bulvár a kdo ho nečte, ví kulový...
Posted: 10.5.2010 Author: Bára
Ahoj, pročetla jsem si článek Blesku a zajímal by mě váš názor na to, koho je nejlepší volit? Ohledně prosazení např. adopce dětí Stranu zelených, ale záleží také na chodu státu a dalších věcech, v čem už tahle strana není nijak zvláště dobrá.
Posted: 10.5.2010 Author: Bára
Ahoj, pročetla jsem si článek Blesku a zajímal by mě váš názor na to, koho je nejlepší volit? Ohledně prosazení např. adopce dětí Stranu zelených, ale záleží také na chodu státu a dalších věcech, v čem už tahle strana není nijak zvláště dobrá.
Posted: 10.5.2010 Author: Terka
Ahoj, také jsem koukla na odkaz co tu zanechala BobiUfi a je to trága, protože opravdu jediná strana kdo nás nejen toleruje,ale i podporuje je Strana zelených.
Posted: 10.5.2010 Author: boruvka
Ahoj, tak jsem přelouskala ten Blesk a odpovědi našich rádoby politiků. No nevím, zda jsou to ti praví … většina z nás by to zvládla lépe. Snad jen asi Ondřej Liška, Strana zelených za něco stojí.
Posted: 10.5.2010 Author: BobiUfi
ad politické strany - postoj představitelů stran k různým "konstroverzním" otázkám uveřejnili v Blesku: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci-politika/135171/velka-anketa-cim-se-politici-v-kampani-nechlubi.html&h=b6211

[Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  [Další]

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168