Proudem
home About us Statutes Contact us Board RR meetings 10. 02. 2022   updated
eLnadruhou is supported by

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Our partners

iGirls.cz Color Planet

Board

Message
Name:
Message:

Fill in the numeric value threehundredandthirtyfour : *


[Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  [Další]

Posted: 26.8.2011 Author: Natálka
pekný deň prajem:)
Posted: 26.8.2011 Author: Natálka
pekný deň prajem:)
Posted: 16.8.2011 Author: Prague Pride
http://www.youtube.com/watch?v=gMLAaj5AtNg
Posted: 13.8.2011 Author: Gennadiy
Shame parade! Jsem hrdy za naseho Presidenta Vaclava Klause! Verny hrdina Ceskeho narodu! neboji se rict pravdu skupine lidi, agresivnich, zavislych na drogach,ze provadi homodiktaturu aby Cesi skoncily svoji existenci na zemi!
Posted: 13.8.2011 Author: Gennadiy
Shame parade! Jsem hrdy za naseho Presidenta Vaclava Klause! Verny hrdina Ceskeho narodu! neboji se rict pravdu skupine lidi, agresivnich, zavislych na drogach,ze provadi homodiktaturu aby Cesi skoncily svoji existenci na zemi!
Posted: 1.8.2011 Author: Terka
Milá Miško, pokud myslíte klub jako bar, či restauraci, tak ten opravdu nenajdete. Žádný totiž není a mohou si za to lesby, bohužel. Takový klub je totiž neuživitelný-pokusů již bylo mnoho a za další ženská nevraživost, která bohužel patří i k té lesbické (jak jinak jsou to ženy) udělá také vždy své.
Milá Zuzko www odkazy začínají Holkama v Brně a snažíme se dávat dopopředí ženské weby, ale to se v budoucnu změní, protože se budeme snažit za 1. 5pozit získat nějaké finance na provoz, jelikož členky ani jiní příznivkyně/příznivci nejsou schopní posílat pravidelný příspevěk, pomohlo by nám i 50kč měsíčně trvalým příkazem, ale to víte jsou to 2 piva, což je asi velká oběť.
Co se týká serverů, které proti nám zbrojí jsem (i rada sdružení) toho názoru, že poukazují jen na svůj vlastní charakter a úsudek si už každá/ý udělá sám/a.
Doufám, že se uvidíme osobně na Prague Pride ve formaci L2 a tím nás i Vás podpoříte. Těším se nashledání!
Posted: 29.7.2011 Author: Zuzana
Ahoj Miško, to máš pravdu, mně se třeba nelíbí a ráda bych viděla nápravu, aby i zde na webu v sekci www odkazy stránka začínala soupisem především žensky orientovaných webů (s vyjímkou kavárny, kde se osnovala kampaň proti L2 ohledně přiblblého číslování festivalů a kde dodnes doznívá negativní postoj k L2) a ne gay webů nebo obojwebů.

Těm "pravým" RR bych zakázala zde publikovat.
Posted: 28.7.2011 Author: Miška
ahoj.. mám dotaz... když si na netu, konkrétně googlu, zadám Lesbi klub Praha... nenajde mi to ani prd... ale gay klubů je tu jako nas... Nepřijde mi to ani trochu fér. Je zde vůbec nějaký klub, kde jsou převážně ženy a minimálně, nebo vůbec, muži ? Díky
Posted: 24.7.2011 Author: Laďka
Tak pravda okolo RR se začíná drát na světlo jak pak to asi půjde dál?
Posted: 11.7.2011 Author: Terka
Koukám Blanko, že využívat stránky L2 ke svému prospěchu Ti nevadí a házení špíny na L2 se také nebojíš. L2 mělo vždy čistý úmysl, takže L2 ani mě osobně vůbec nevadí, že si uveřejňuješ akce svých pravých RR. Jednou mi někdo řekl "Hlupáka nachytáš, ale chytráka nepřesvědčíš."
Posted: 7.7.2011 Author: Blanche
Ahoj všem!
prosím šiřte zprávu, že se bude konat 15.-17.7.2011 již 6. Dámská jízda, nyní v Českém ráji nedaleko Turnova, asi 80 km od Prahy v kempu Duocamp, kontakty zde:
Markéta Forejtová
Branžež 32
Kněžmost
...294 02
tel.: 604 - 287 501
www.duocamp.cz
Máme zde zarezervované 3 chatky po 3 postelích, tak kdo má zájem, domluvte si to s paní Forejtovou. Chatky jsou zarez. na akci Dámská jízda.
Program akce bude výlet po okolních skalách, je možno jít i na hrad Kost nebo jiné, dohodneme na místě. Chceme udělat táborák, hudební vystoupení s kytarou a harmonikou zajistí slečna Ivana, která má i vlastní repertoár a doufáme, že i Vám se budou písničky líbit. Chcete li kdokoli udělat nějaký zajímavý workshop , besedu, přednášku apod. budete vítáni. Určitě dojde na nějaké to soutěžení . Více info bude na našich stránkách www.rozdilnerytmy.blgz.cz a fotky ze starších ročníků na www.rozdilnerytmy.cz (stránky ale nejsou naším vlastnictvím)
Zároveň pro hladký průběh akce prosím všechny opatrně při dávkování alkoholu, rušení nočního klidu atd.Akce není myšlena jako pařba.
Na akci jsou zvány i děti a psi. Když děti nahlásíte zde nebo na email rozdilnerytmy.seznam.cz, podle jejich počtu připravíme nějaký program.
Vemte sebou kytary, hry a přijeďte na sraz všech žen bez rozdílu věku z celé republiky. Těšíme se na další příjemná setkání.
Posted: 1.6.2011 Author: K té nové anketě
Jsem fanynka eLnadruhou a řadím se k L komunitě, pochopitelně. Z názvu LGBTIQ se mi vždycky dělalo zle (zní mi to jako bflmpsvz). V Čechách moc leseb původem a stylem života není. Mimopražské jsou popárované s muži, a ty, co muž opustil pro vyšší věk, se už na L život nedokáží naladit. Pražské lesby jsou bohužel k mužům příliš submisivní díky silnému profesnímu šovinismu, takže pro Pražačku přihlásit se k L komunitě je něco jako kříž pro upíra. To je moje vysvětlení, proč se v anketě asi moc leseb hlásící se k L komunitě nenajde. PS: Omlouvám se všem ženám, kterým bylo doma zakazováno myšlení a těm ženám, které měly výrazného dominantního otce, aby mi odpustily opovážlivost mého příspěvku.
Posted: 27.5.2011 Author: Blanka
Duha v Plzni 11.6.
Bude to dvoudenní akce spojená s prohlídkou Plzně, nocování ve stanu, snad nějaký táborák, plánujeme návštěvu ZOO, ale hlavně zde bude probíhat :

Muzika, filmy,výstava...... sranda, buřty, pivo :D

Dne 11. června 2011 se uskuteční multikulturní akce DUHA V PLZNI 2011 pořádaná sdružením Babylonská věž, jejímž tématem je filmová,hudební a divadelní tvorba LGTB coby cesta ke sblížení homosexuálů a heterosexuálů. Tato akce je součástí projektu Plzeň město kultury 2015 a tímto Vás na ni srdečně zveme. V rámci tohoto projektu proběhne promítání LGTB filmů, semináře, produkce hudebních skupin, výstava fotografií apod. Mediálním partnerem této akce je server lesbanet.cz a Město kultury Plzeň 2015, pod jehož záštitou fungujeme. Vystoupí zde Clayfeeders, Reskata, Blanka Fišerová, Edita Svatošová a další. Celou akcí Vás bude provázet Barbara Hasci. Návštěvníci se mohou scházet už od pátku v kempu Ostende u Boleveckého rybníka, kde je dostatek místa pro stany a karavany a k dispozici jsou zde i chatky. Těšíme se na Vás www.babylooon.cz


Zároveň ještě šance na účinkování :
Pozor! Hledáme talenty! Sháníme nadané človíčky v oblasti zábavy ? hudební skupiny, ale i sólisty, DJe, fotografy, spisovatele?zkrátka umělce všeho druhu, kteří mají chuť a náladu podpořit akci DUHA V PLZNI svou účastí a umem. Chcete všem ukázat talent, který ve vás dřímá? Napište nám na babylooon.seznam.cz
Posted: 25.5.2011 Author: Terka
Ahoj všem, byla vložená nová anketa, kdo má chuť může hlasovat.
Posted: 23.5.2011 Author: L2
Děkujeme za upozornění, uvědomujeme si že foto není profi ani poloprofi, ale letos jsme foto zajišťovali svépomocí a jsme rádi, že máme co nabídnout a možnost připomenout lidem jejich zážitky.
Posted: 22.5.2011 Author: Petr
hezká fotogalerie z festivalu.
Posted: 22.5.2011 Author: Björk
Je mi to líto, že to musím říct, ale fotky z festivalu jsou hodně, ale hodně nepovedený. Škoda.
Posted: 17.5.2011 Author: L2
Jsou vložené fotografie z festivalu a budou pomalu doplňované.
Posted: 13.5.2011 Author: Petra
Můžeme přijít jen na zahájení, jinak to časově nezvládáme ?? Jaké je vstupné?
Posted: 10.5.2011 Author: Terka
Dobrý den, ahoj Eliško, místo, kde by se setkávaly jen holky budete hledat i v Praze hodně těžko. Doporučuji QCafé na Praze 1.A nejlépe uděláte, když dorazíte v pátek do Café Therapy na zahájení Otevřeného lesbického festivalu, který potrvá až do 17. 5. Koukněte na program do sekce Festival.
Posted: 10.5.2011 Author: Eliška
Ahoj, může mi někdo napsat nějaký klub, kde se v Praze setkávají třeba jen na kafe L? Ráda bych přišla. Eliška
Posted: 9.5.2011 Author: Terka
Věřte Rendo, že mě někdy také, ale stejnak se snažíme s eLnadruhou dál bojovat a věřte, že jsou i pěkné věci jako například výlet do Hamburku na lesbický festival s názvem Lesby od Labe.
Posted: 9.5.2011 Author: Renda
Přečetla jsem si diskuzi cca rok zpět a jsem znechucena formou komunikace - nebo lépe řečeno - je mi z toho smutno!
Posted: 6.5.2011 Author: Terka
Sraz k odjezdu do Hamburgu je v 15.30 hodin, předpokládaný přijezd a ubytování je kolem 23hodiny.návrat do Prahy je plánován na neděli 8.5. v nočních hodinách.
Posted: 22.4.2011 Author: Blanka
V Praze se chystá Prague Pride s festivalem. Bude ve dnech 10.-14.srpna 2011. Samotný pochod bude 13.8.Bližší info k akci a nabídky ke spolupráci, dobrovolníky atd.jsem vyvěsila zde : http://rozdilnerytmy.blgz.cz/2011/04/Prague-Pride-ctyrdenni-festival-10-14-8-2011.html
Neváhejte a připojte se, čím víc nás bude, tím bude svět barevnější.
Posted: 18.4.2011 Author: haha
no na slovenském webu se ani nedivím, že píšou takové pokřiveniny. Sama mám jen velmi konzervativní zkušenosti při komunikaci se Slováky - samá lesbofobie a pánbíčkaření.
Posted: 18.4.2011 Author: Fiona Kirshner
Rozjíždím teď nový fotografický projekt a hledám homosexuální páry i jednotlivce, slečny i chlapce. Ráda bych ukázala naši komunitu v dobrém světle. Jsem pozorovací typ a zakládám si na pohodlí a příjemných pocitech mezi mnou a lidmi, co fotím. Navození uvolněné atmosféry je základ.

Ráda bych domácí prostědí (90% fotek), proto počítejte s navštívením vašeho pokoje, bytu, nebo třeba pracoviště či školy, pokud to bude umožněno. Každá fotka zabere max půl hodiny čistého focení a přípravy scény. Ale nebráním se ani focení na vašem oblíbeném místě venku, nebo třeba těkde v hospodě, pokud to podmínky dovolí (nesmí to být prostor metr čtvereční :D). Jediná podmínka je bydliště v Praze nebo Ústí nad Labem, popřípadě vaše doprava do Prahy, na přespání se můžeme domluvit.

Pokud vás to zaujalo, neváhejte mne kontaktovat tady, nebo na FB
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000087871617

Mé práce si můžete prohlédnout též na FB na mé fan stránce
http://www.facebook.com/pages/Fiona-Kirshner/126175700744554
nebo osobně :)

Samozřejmostí jsou fotky pro vás. Na CD, DVD, nebo přenosném USB zařízení.
Posted: 15.4.2011 Author: Ona
Myslím, že duše heterosexuála je také pokřivená. Heterosexuál byl třeba Stalin, nebo Mao !
Posted: 12.4.2011 Author: Poručík Fučík
Já myslim že je to pravda, duše homosexuála je pokřivená
Posted: 11.4.2011 Author: Demo
Chtěl bych vás upozornil na jednu podivnou zdravotní poradnu na internetu. Člověk zde radící, píše o tom, že duše homosexuála je pokřivená a další, dle mého názoru, hlouposti. Článek najdete zde: http://putnici.sk/newsread.php?newsid=3641

[Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  [Další]

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168